• ersintuvar

Kazanırken yardımlaşalım

En son güncellendiği tarih: Haz 27

Yardımlaşmayı herkes ister. Ancak eyleme geçirmekte zorluk yaşanabilir. Günümüzde artan sosyal medya platformlarının gücünü kullanarak yardımlaşmak artık çok kolay olabiliyor.Günümüzde sosyal medya platformlarının gücü her an artmaktadır. Bu güçle insanlara hitap edebilmek artık çok kolay hale gelmiştir. Evinizde çayınızı yudumlarken yapacağınız canlı yayınlar ile anında kitlelere erişebiliyorsunuz.


Sosyal medya da arayışlar farklılaşabiliyor. Eğlenmek, öğrenmek, gelişmek, iletişim kurmak, para kazanmak...


Bu platformları izlediğimizde ara sıra önümüze bir fotoğraf ilişiyor. Bu fotoğraf çığlıklarla karşımıza çıksa dahi güven konusunda çoğu zaman güçlük yaşayabiliyoruz. Sonuç olarak o fotoğrafla ilgilenmeden uzaklaşıyoruz. Peki o kare gerçekse?


Bir diğer taraftan karenin gerçek olduğunu düşünsek bile yardım sağlayamayacak durumda olabiliyoruz. Oysa sosyal medya platformlarının gücü bazen bir beğeni, bir takip ile kar topu şeklinde büyüyebiliyor.


Bu görüşlerden çıkarak çatımızı kurma kararı aldık. Bu çatıda sizler kazanırken aynı zamanda destek arayanlara da el uzatmış olacaksınız. Sizden destek bekleyenler ile sizin uzattığınız el arasında bizler şeffaf bir köprü olacağız.


Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

0 görüntüleme

Çekiliş,yardımlaşma ve şans

Sosyal Medyanın büyüleyici gücü ile kazandırmayı, kazandırırken de destek bekleyen kişilere buradan çıkan gücün ışığını yansıtmayı amaçlayarak yola çıktık. Biz kurumsal hayatta belirli bir düzen çerçevesinde ilerlemekteyiz. Bu düzen içerisinde göremediklerimizi yaşamak ve görmeyenlere göstermek adına bu çatıyı kurduk. Çatımızda herkesin sıcak bir yeri var...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon